Posjet Pleternici

Kategorija: Događanja Objavljeno: Srijeda, 10 Svibanj 2023 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Vrijedni i kreativni učenici naše škole koji su radili na snimanju filma o Učeničkoj zadruzi Moba, snimanog tijekom veljače za vrijeme praznika, nagrađeni su dvodnevnim izletom u Pleternicu 25.4.-26.4. U Pleternici su sa svojim učiteljicama posjetili Muzej bećarca gdje su se okušali u pjevanju bećarca i saznali puno o povijesnoj i kulturnoj baštini toga kraja, također su posjetili Interpretacijski centar Terra Panonica gdje su kroz interaktivne igre otkrili morska bića koja su prije 24 milijuna godina živjela u Panonskom moru na današnjem širem području Požege. Nakon toga su se provozali turističkim vlakićem kroz Pleternicu i sretno se vratili u Bibinje u ranim večernjim satima.


Napisala: Jasminka Adžić Sikirić

 

Hitovi: 203

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice