Ljekovita moć knjige

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Ponedjeljak, 26 Travanj 2021 Napisao/la Marijana Pavić

 Ovogodišnji Svjetski dan knjige i Noć knjige obilježili smo brojnim i raznovrsnim aktivnostima, uživo i online.  https://padlet.com/marijanapavic1/m1mp0d4fmcydo9qx 

Učenici od prvog do četvrtog razreda u sklopu  likovnih i literarnih radionica pod nazivom Doktor Čitkoljub  stvarali male razredne ljekarne,  izrađivali straničnike i čitali „ljekovite“ priče. Učenici predmetne nastave sudjelovali su na radionicama blackout poezije na hrvatskom i engleskom jeziku, izrađivali postere  s citatima iz književnih djela, snimali videomamce za književna djela,  stvarali književnu apoteku s prijedlozima književnih djela za čitanje, čitali zanimljive priče na engleskom jeziku, proučavali povijest knjige  te stvarali vlastitu STEM čitaonicu s raznoraznim zanimljivostima iz područja fizike, kemije, biologije, matematike i drugih područja prirodnih znanosti.

Provedene aktivnosti objedinjene su na zajedničkom padletu Ljekovita moć knjige: https://padlet.com/marijanapavic1/m1mp0d4fmcydo9qx

 

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice