Online književni susret s Melitom Rundek

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Petak, 23 Travanj 2021 Napisao/la Marijana Pavić

 Učenici petih, šestih i sedmih razreda na Dan hrvatske knjige imali su priliku družiti se s jednom od ponajboljih hrvatskih suvremenih spisateljica Melitom Rundek na online književnom susretu organiziranom na platformi Teams koju koristimo u našoj školi za provođenje nastave na daljinu.

Spisateljica je s učenicima razgovarala o važnosti čitanja i životu djece u suvremenom dobu koje pred nas stavlja velike izazove, predstavila neke od svojih brojnih i nagrađenih romana za djecu te odgovarala na njihova pitanja. Bio je to nezaboravan susret koji je dokazao da od čitanja i književnosti te susreta s književnicima ne odustajemo niti u ovim okolnostima u kojima su nam bliski susreti i posjeti uživo onemogućeni.

 

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice