Lijepo putovanje Lijepom našom

Kategorija: Događanja Objavljeno: Petak, 05 Studeni 2021 Napisao/la Marijana Pavić

 Učenici trećih i četvrtih razreda uživali su u predstavi koju su u prostoru školske dvorane izveli glumci lutkarskog putujućeg kazališta Z produkcija iz Splita.

Kroz lutkarski igrokaz Lijepo putovanje Lijepom našom učenici su upoznali ljepote i znamenitosti Hrvatske putujući autobusom, brodom, vlakom i avionom od Dubrovnika do Vukovara te uživali u veselim i edukativnim songovima koji reprezentiraju tradicionalnu glazbu hrvatskih regija.

Kao i obično u sklopu svog gostovanja, Z produkcija ostavila je nekoliko CD-a  s pjesmama iz predstave kao veseli podsjetnik, ali i vrijedan edukativni materijal za učitelje i učenike koji će im poslužiti pri obradi nastavnog gradiva i u slobodnim trenucima.

Hitovi: 213

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice