Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Kategorija: Događanja Objavljeno: Petak, 16 Listopad 2020 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

16. listopada u učionicama 1. A i 2. A širio se miris krušnih proizvoda i plodova jeseni. Učenici 1. A su uz pomoć ruku vrijednih ruku mama i baka pripremili krušne proizvode koje su u učionici izložili i upoznali se s vrstama krušnih proizvoda. Uz prigodan igrokaz su naučili kako od zrna dođemo do kruha. Uz malo istraživanja napravljen je plakat na kojemu su prikazali vrste kruha i plodova jeseni.

U 2. A učenici su donijeli plodove jeseni te su istražili koliko ih ima, gdje rastu, kakvog su okusa i mirisa. Svoje donesene plodove su izložili u razredu te iste prikazali likovnim radom. 

Na kraju dana su drugaši upoznali prvaše s plodovima jeseni, a prvaši su drugašima pokazali i imenovali krušne proizvode.

Ukusno i mirisno je bilo u našim razredima.

Hitovi: 585

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice