Virtualni susret sa Sanjom Pilić

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Ponedjeljak, 28 Veljača 2022 Napisao/la Marijana Pavić

 

Zahvaljujući udruzi za poticanje i razvoj kreativnih i socijalnih potencijala djece,  mladih i odraslih „ Carpe diem“ te  njihovom projektu „Spoji se u umjetnost, priključi se u kulturu“, učenici 4.a i 4.b razreda imali su priliku virtualno se susresti sa spisateljicom za djecu i mlade Sanjom Pilić.

Naši učenici bili su jedni od mnogih sudionika iz škola diljem Hrvatske te su svoja pitanja mogli postavljati u chat, a Sanja je na mnoga od njih uspjela odgovoriti iako je pitanja bilo jako puno. Učenici su se pritom upoznali s poslom spisatelja, saznali puno o Sanji i njezinom životu, o čemu voli pisati i odakle crpi inspiraciju za pisanje. Vrijeme je, naravno, proletjelo u susretu sa Sanjom koja je na svoj veseo i zafrkantski način sat vremena susreta ispunila osmijehom i optimizmom. Vjerujemo da će učenike ovaj susret potaknuti na još više ljubavi prema knjigama i čitanje djela Sanje Pilić te ostalih domaćih i stranih dječjih pisaca.

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice