POETSKI MARATON MILLENIUM STIH 'RIJEČI IZNAD SVEGA'

Kategorija: Hrvatski jezik 7 Objavljeno: Petak, 16 Lipanj 2023 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

U petak 16.6. u popodnevnim satima učenice 6.a razreda naše škole: Flora Lisica, Perla Sikirić, Nela Vučković Sikirić i Marija Sović (7.b) su sudjelovale sa svojom mentoricom Jasminkom Adžić Sikirić na poetskom maratonu Millenium stih 'Riječi iznad svega'. Učenici literarne grupe, koju vodi prof. Jasminka Adžić Sikirić, već petu godinu sudjeluju na ovoj prekrasnoj manifestaciji koja se tradicionalno održava u crkvi sv. Donata.

Naša učenica Marija Sović je, osim što je krasnoslovila svoju poeziju, uveličala ovu manifestaciju izvedbom u Pjevačkom zboru Bersići sa svojom sestrom Tončicom Sović (8.b), također učenicom naše škole. Možemo biti ponosni na naše multitalentirane učenike.

 

Hitovi: 161

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice