Dan planeta Zemlja

Objavljeno: Petak, 23 Travanj 2021 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Dan planete Zemlje obilježili su i naši najmlađi učenici uključeni u produženi boravak kroz nekoliko aktivnosti. Razgovarali smo o načinima na koje svatko od nas može doprinijeti očuvanju i zaštiti okoliša. Svojim su odgovorima naši dragi mališani pokazali da zaista već puno znaju i mogu: ne bacaju smeće u prirodu, otpad marljivo razvrstavaju, brinu o biljkama u svome okruženju, vodu štede, koriste platnene vrećice...

Nakon čitanja priče Plastične vode Nele Vrljan, bacili smo se na pravi posao. Spustili smo se do obližnje obale gdje su se male ruke i velika srca pokazala na djelu. Nakon sakupljanja otpada u školu su se vratili umorni, ali jako sretni i ponosni. Bravo djeco!

Hitovi: 485

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice