ZAJEDNO GRADIMO ODRŽIVU BUDUĆNOST

Objavljeno: Srijeda, 31 Ožujak 2021 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Udruga Biovrt provodi projet „Zajedno gradimo održivu budućnost“ u kojemu sudjeluju osnovne škole diljem RH, a priključila im se i naša škola. U provedbi projekta sudjeluju učenici produženog boravka sa svojim učiteljicama. Učenike se educiralo o zdravom načinu života, očuvaju prirode, bioraznolikosti i održivom razvoju, stoga su naši boravkaši ponosno pokazali svoju radoznalost i želju za učenjem.

            Učenici su prvo sadili cvijeće u njima namjenjenim posudama. Jedan cvijet za jednog učenika! Time smo osvijestili učenike koliko je brige i ljubavi potrebno da bi jedan cvijet opstao. Nadalje, učenici su nastavili sa sadnjom cvijeća i u vanjskom dijelu škole gdje su razigrano pristupili svojemu zadatku.

            Naš idući zadatak je, osim brige za održavanjem cvijeća, i oslikati vanjske posude u kojima se nalazi cvijeće. Tome se naši boravkaši posebno vesele!

Hitovi: 462

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice