Završetak eTwinning projekta "Me, Myself & I"

Objavljeno: Ponedjeljak, 05 Srpanj 2021 Napisao/la Marina Lisica

Tijekom ove nastavne godine učenici 7. a razreda sudjelovali su u međunarodnom eTwinning projektu "Me, Myself & I (Ja i sva moja lica) pod vodstvom svoje razrednice, učiteljice engleskog jezika, Marine Lisica.

Brojne projektne aktivnosti koje su učenici odradili u sklopu ovog projekta bile su usmjerene na očuvanje i unaprjeđenje mentalnog zdravlja pojedinaca i dobrobiti zajednice te usvajanje zdravih životnih navika.

Jedan od krajnjih rezultata projekta je e-priručnik o mentalnom zdravlju djece i mladih u kojem se nalaze i radovi naših učenika a koji je njihova razrednica za sve sudionike projekta prevela na engleski jezik.

PRIRUČNIK O MENTALNOM ZDRAVLJU DJECE I MLADIH

PRIRUČNIK NA ENGLESKOM JEZIKU

Našim učenicima 7.a razreda je ovo bio prvi međunarodni eTwinning projekt pa su po završetku školske godine osim svjedodžbi dobili i zahvalnice za sudjelovanje u projektu.

Hitovi: 369

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice