Diseminacija na aktivima

Kategorija: Diseminacija Objavljeno: Subota, 07 Ožujak 2020 Napisao/la Marina Lisica

24. siječnja 2020. godine učiteljica Njemačkog jezika Silvija Sikirić održala je radionicu za učiteljice razredne nastave na Aktivu RN. Tema radionice je bila "Igre za razvijanje jezičnih vještina".

Učiteljice je najprije upoznala s teorijom dr. H. Gardnera o različitim tipovima inteligencije. Prema tim različitim tipovima inteligencije su podijeljene igre koje je predstavila učiteljicama i koje su i one same mogle isprobati na radionici. Cilj je u nastavi koristiti različite tipove igara koje potiču različite tipove inteligencija kako bi se aktivno uključili svi učenici.

4. veljače 2020. učiteljica Silvija Sikirić održala je sličnu radionicu na Aktivu stranih jezika na temu "Developing the 4 skills - reading, speaking, listening and writing" na kojoj je učiteljicama stranih jezika predstavila razne načine podučavanja ove 4 vještine.

 

Hitovi: 444

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice