Diseminacija - radionice

Kategorija: Diseminacija Objavljeno: Utorak, 21 Siječanj 2020 Napisao/la Marina Lisica

Na trećoj sjednici Učiteljskog vijeća, održanoj 3. siječnja 2020. godine, osim izlaganja triju mobilnosti održane su i dvije radionice.

     

U sklopu diseminacijskih aktivnosti Erasmus+ projekta "Mogu više", Monika Peša, prof. Matematike, održala je kratko predavanje o pozitivnim stranama učionice na otvorenom. Osim predavanja, kolegica je svima nazočnima pokazala niz zanimljivih zadataka i aktivnosti koje se mogu uspješno organizirati izvan učionice, a koje ona sama već duže vremena provodi.

Zatim je Jasminka Adžić-Sikirić, prof. Hrvatskog jezika i književnosti, prisutnim kolegama objasnila kako uspješno snimiti video uradak u programu WEVIDEO. Nakon kratkog predavanja uslijedila je i praksa. 

Jedan od video uradaka snimljenih na radionici možete pogledati ovdje

 

Hitovi: 433

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice