Radionice na aktivima

Kategorija: Diseminacija Napisao/la Marina Lisica

        

1. rujna 2022. održane su dvije radionice u sklopu Erasmus+ projekta Bridging the Gap. Učiteljica Dijana Spahija održala je radionicu na aktivu RN dok je učiteljica Engleskog jezika Marina Lisica održala radionicu na aktivu stranih jezika.

U sklopu radionica kolegicama su predstavile razne alate i nastavne metode s kojima su se upoznale u Pragu na tečaju Innovative Approaches to Teaching. Učiteljice koje su prisustvovale su tako dobile priliku naučiti nešto više o obrnutoj učionici, vršnjačkom podučavanju, task-based learning, kritičkom mišljenju, raznim načinima vrednovanja učenika, te o aplikacijama Goose Chase, StoryJumper, Book Creator i mnogim drugim. Također su dobile gotove materijale koje mogu koristiti u svojoj nastavi.

Puni pozitivnih dojmova radujemo se širokoj primjeni novih znanja u nastavi!

 

Hitovi: 109

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice