Radionica o prihvaćanju različitosti

Kategorija: Diseminacija Napisao/la Marta Škunca

 

Dana 27. travnja 2022. profesorice Jasminka Adžić Sikirić i Marta Škunca provele su diseminaciju Erasmus+ projekta "Bridging the Gap" u 7. C razredu kroz dvosat.

 

   

Na prvom satu predstavljen je projekt i tečaj koji su pohađale - Managing a diverse classroom: Facing Upcoming Challenges. Na drugom satu je održana radionica Suočavanje s izazovima današnjice. Na radionici su postavljene tri teze. Učenici su bili aktivni, vodili su dinamičnu raspravu te su zajedno došli do određenih zaključaka vezanih za temu (prihvaćanje različitosti i inkluzija). Kroz radionicu smo došli do zaključka kako su naši učenici zreli sudionici i nositelji tolerantnog društva te su spremni prihvatiti učenike migrante, različitih kultura, svjetonazora i vjeroispovjesti u svoj razred i pomoći im u prilagodbi.

Hitovi: 175

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice