Dan planeta Zemlje

Objavljeno: Utorak, 21 Travanj 2020 Napisao/la Ana Frleta

 Povodom  obilježavanja  Dana planete Zemlje 22. travnja, učenici naše škole bili su jako vrijedni i kreativni. Evo što su sve napravili sa svojim učiteljima:

Učenici osmih razreda sa svojom učiteljicom Biologije Anom Tadić Marjanović obilježili su Dan planeta Zemlje izradom zanimljivog videa kojeg možete pogledati ovdje.

Učenici 8.b razreda sa svojom učiteljicom iz Hrvatskog jezika Marijanom Kandić napravili su padlet u kojem iznose svoja mišljenja kako oni mogu zaštititi planet Zemlju. Njihov padlet možete pogledati ovdje

Prezentaciju učenice Lare Lalić 7.b možete pogledati ovdje.

Učenici sedmih razreda sa svojim učiteljem matematike Mariom Koritnikom radili su projekt "Opseg kružnice" u obliku prezentacije: prezentacija učenice Vande S. 7cPaule F 7.c, Laure K. 7.b i Mirte K.7a.

Učenici 6.a razreda su sa učiteljicom Engleskog jezika Ingrid Kučan obilježili Dan planeta Zemlje tako što su zasadili novo cvijeće i napravili kućicu za ptičice. Učenici Angelo K. i Paule E. su napravili svoja videa: video 1video 2video 3video 4video 5

Učenici 6.b razreda sa svojom učiteljicom Prirode Ivanom Kadoić Stojanov napravili su lijepi padlet kojeg možete pogledati ovdje

Hitovi: 674

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice