KLOKAN BEZ GRANICA 2019.

Kategorija: Događanja Objavljeno: Utorak, 11 Lipanj 2019 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

11.6. u našoj školi imali smo podjelu nagrada za učenike koji su se plasirali u 10 % najboljih na međunarodnom  natjecanju Klokan koje se  održava svake godine  22.3., istoga dana, u isto vrijeme, u svim zemljama sudionicama. Namjera  organizatora je  motivirati učenike da se bave matematikom izvan redovitih školskih programa. Nagrade našim učenicima podijelila je nastavnica matematike prof.savjetnik Monika Peša.

Nagrađeni učenici su;

 

LEON ŠTRKALJ 2.C

MARTIN VUJEVIĆ 3.B

DINO LUKIĆ 4.A

TOME SIKIRIĆ 4.A

LOVRE VUKSAN 6.A

LUKA BRALIĆ 7.A

BARTOL LUKIĆ 7.A

 

Nadamo se da će ih ovi dobri rezultati  i priznanje potaknuti na daljnje učenje i postizanje dobrih rezultata.

 

Hitovi: 255

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice