ZDRAVOLJUB ČISTIĆ U ZAŠTITI OKOLIŠA I ZDRAVLJA

Kategorija: Događanja Objavljeno: Srijeda, 15 Svibanj 2019 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

Kaufland škola VIP (voće i povrće) organizator je društveno odgovornog projekta. U natjecanju traže osnovne škole kojima će donirati svježe voće i povrće tijekom cijele školske godine. Cilj je prije svega davanje doprinosa razvijanju svijesti djece i roditelja o kvalitetnoj prehrani.

Nedavno nam je ravnateljica Mirka Sikirić dala dopis o trećem po redu natjecanju koje Kufland i ove godine organizira. Iako je naša škola prošlogodišnji pobjednik nismo ni trenutka dvojili da se ponovo uključimo u ovaj projekt. Ove godine s još jačom željom i angažiranošću. Snage su udružili učenici 2.a i 2.b razreda sa učiteljicama Jordanom Sikirić, Ivanom Sorić i učiteljicom produženog boravka Anom Sertić.

Učenici su neumorno i sa velikom radošću prionuli poslu. Uvjet je bio nacrtati što više crteža voća i povrća. Osmisliti  i nacrtati Kauflandovog super-junaka koji se zdravo hrani te osmisliti ekosavjete kako se brine o okolišu i kako se zdravo hrani. S nestrpljenjem očekujemo rezultate natječaja.

                                                                                   Ivana Sorić

 

Hitovi: 202

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice