Nauči odgonetnuti svoj svijet

Kategorija: Događanja Objavljeno: Srijeda, 09 Studeni 2016 Napisao/la Marijana Pavić

Ispred školske knjižnice u utorak je održana prezentacija projekta u kojem su tijekom listopada- mjeseca školskih knjižnica,  sudjelovali učenici 6.a i 6.b razreda sa svojim razrednicama i školskom knjižničarkom. Riječ je o međunarodnom projektu razmjene straničnika Bookmark Exchange Project u koji se naša škola ove godine prvi put uključila te smo kao partnersku školu dobili školu Adany Vidya Mandir iz indijskog grada Ahmedabada s kojom smo razmijenili straničnike na temu Nauči odgonetnuti svoj svijet.

Na prezentaciji projekta izložili smo straničnike koje su nam poslali naši prijatelji iz Indije te su učenice Maja i Tia iz 6.a razreda održale kratku prezentaciju o Indiji.

 

 

Hitovi: 746

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice