Zaljubljeni petak 13.

Objavljeno: Srijeda, 18 Veljača 2015 Napisao/la Laura Sikirić, 5. b i Iva Milanović, 5. b

Na petak 13. ipak je bilo sreće i ljubavi kod nas. U našoj se školi održala priredba za Valentinovo, u kojoj su sudjelovali učenici od 5. do 8. razreda. Učenici su čitali pjesme poznatih pjesnika, te svoje literarne radove.

Školski zbor je otpjevao 2 pjesme i sve nas oduševio. Laura i Tereza, učenice 5. b razreda otpjevale su pjesmu od Toše Proeskog i Antonije Šole "Volim osmijeh tvoj", dok su učenice 5. a razreda Arta i Ema otpjevale pjesmu iz filma "Titanic". Učiteljice su osmislile zabavan i poučan kviz, u kojem su sudjelovale 2 skupine. Prva skupina bila je sastavljena od učenika iz A razreda, a druga iz B razreda. Iz svakog razreda (A i B) uzeli su po jednog učenika ili učenicu. Bila su 23 zabavna pitanja na koja su učenici morali odgovoriti u roku od 4 sekunde. Imali smo i slasne medenjake koje su pravile učenice šestih razreda, članice školske zajednice Moba. Bilo je puno medenjaka s poučnim porukama, ali brzo su nestali. Za kraj smo pogledali video "Kakva je to… ljubav?" koji su snimali naši učenici lani, u vrijeme Valentinova. Taj petak 13. bio je najljepši i najzabavniji dan u našoj školi.

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice