Radionica na temu: Pažnja kod djece i kako ju poboljšati

Objavljeno: Petak, 11 Studeni 2016 Napisao/la Antonia Budanko Brkić

ponedjeljak, 14.11. 2016. godine održat će se radionica na temu: Pažnja kod djece i kako ju poboljšati. Radionicu će održati Ivana Šunjić, specijalist rane intervencije i Lucija Božajić Golem, logoped.  

Radionica će se održati u Multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice Zadar, na adresi Stjepana Radića 11b od 17:00 – 19:00 h te je prvenstveno namjenjena roditeljima i obiteljima djece s teškoćama u razvoju. Osim navedenih, radionice su otvorene i za širu javnost.

 Opis radionice: Radionica će sadržavati predavanja, praktične primjere i interaktivne radionice. Tijekom predavanja govorit će se o pažnji, o njenim aspektima i važnosti. Radionica će biti bogata praktičnim savjetima kako kroz igru utjecati na poboljšanje pažnje. Poseban naglasak je na djeci predškolske dobi. Za kraj je predviđena interaktivna radionica za prisutne sudionike.)

Program možete vidjeti pod linkom.

Ustanove

Školsko zvono

Korisne poveznice