Naša mala knjižnica

Kategorija: Knjižnica Objavljeno: Ponedjeljak, 14 Lipanj 2021 Napisao/la Marijana Pavić

Učenici trećih razreda i učenici koji pohađaju produženi boravak iz 1.a i 2.a razreda uspješno su sa svojim učiteljicama i knjižničarkom priveli kraju projekt poticanja čitanja Naša mala knjižnica.

Riječ je o međunarodnom projektu u organizaciji nakladničke kuće Ibis grafika tijekom kojeg učenici s knjižničarkom i učiteljicama čitaju šest književnih naslova primjerenih svome uzrastu te izrađuju kreativne zadatke i uče o različitim europskim zemljama iz kojih dolaze pisci čije knjige čitaju.

Na kraju projekta učenici su dobili priznanja za sudjelovanje u projektu te nagrade za svoj trud i aktivno sudjelovanje.