Erasmus +

(Ova publikacija odražava isključivo stajalište autora publikacije i Komisija se ne može smatrati odgovornom prilikom uporabe informacija koje se u njoj nalaze.)

Članak u Školskim novinama

U najnovijem broju Školskih novina objavljen je članak o našem Erasmus+ projektu "Mogu više".

Predavanje na Učiteljskom vijeću OŠ Vladimir Nazor Neviđane

Dana 8.1.2021. u 10 00 h,  nastavnica Geografije, Marija Mrkić, održala je online predavanje preko platforme Teams na Učiteljskom vijeću OŠ V. Nazor Neviđane. Tema predavanja je bila Erasmus projekt – Mogu više.

U prvom dijelu izlaganja riječ je bila o tome kako su u OŠ Bibinje tekle pripreme za prijavljivanje na Erasmus KA 1 projekt. U drugom dijelu je kolegica podijelila svoje iskustvo boravka na Malti u sklopu KA 1 projekta, a u trećem dijelu tema su bile diseminacijske aktivnosti.

Potvrda o održanom predavanju

Evaluacija projekta

Naša školska psihologinja, Dragana Švenjak, provela je evaluaciju projekta "Mogu više". Nastavnike koji su sudjelovali u projektu (odlazak na mobilnost) je anketirala UPITNIKOM ZA NASTAVNIKE, dok su učenici svoje dojmove o projektu iznijeli u Padletu.

Padlet - učenici

Upitnik za nastavnike